MANTRA DŁUGIEGO ŻYCIA
DLA JEGO EMINENCJI YONGDZINA RINPOCZE

Gesze Tenzin Wangyal Rinpocze prosi sangę i rozproszonych po całym świecie przyjaciół o recytację Mantry Długiego Życia w intencji Jego Eminencji Yongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze.

W Polsce zebraliśmy już 1 722 600 mantr (1 marzec 2014).

List Tenzina Rinpocze z 13 lutego 2014:

Droga Sango międzynarodowa oraz przyjaciele, ponieważ wiem, że wielu spośród was po tym, jak poproszono o wykonywanie Mantry Długiego Życia dla Yongdzina Rinpocze, bardzo się zainteresowało sprawą, chcę wszystkich uspokoić, że Yongdzin Rionpocze czuje się dobrze i jest szczęśliwy. Płynąca z klasztoru Triten Norbutse prośba nie jest rezultatem jakiegoś problemu, a raczej gromadzenie Mantr Długiego Życia dla Yongdzina Rinpocze ma służyć temu, by nadal cieszył się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Bardzo nas uszczęśliwia niesamowity odzew na naszą prośbę. Nasza międzynarodowa społeczność Ligminczy zebrała jak dotąd 2 198 301 powtórzeń mantry. Wczoraj rozmawiałem telefonicznie z Yongdzinem Rinpocze. Docenia on bardzo to, co każdy z was robi. Dodał też, że recytacja tej mantry przynosi pożytek nie tylko jemu, ale jest równie dobra dla wszystkich was. Proszę o to, abyście kontynuowali gromadzenie tych mantr, aż do nadejścia Tybetańskiego Nowego Roku, który przypada na datę 2 marca.

Wraz ze wszystkimi moimi błogosławieństwami,
Tenzin Wangyal Rinpocze

Khenpo Tenpa Yungdrung przysłał list (31 stycznia 2014) wyjaśniający dokładniej prośbę o mantry. List tutaj.


List od Tenzina Rinpocze z 28 stycznia 2014:
 
Droga Sango
Proszę, aby we wszystkich sangach międzynarodowej Ligminczy zebrać po 1 milionie powtórzeń mantry długiego życia dla Yongdzina Rinpocze. Proszę też, by uczynić to jak najszybciej. Yongdzin Rinpocze jest naszym najstarszym nauczycielem i założycielem klasztoru Triten Norbutse w Kathmandu w Nepalu.

Szen Rinpocze, bezpośredni dzierżawca linii i potomek rodziny Tonpy Szenraba, założyciela tradycji Bon, zasugerował wykonanie różnych rytuałów i modlitw dla Yongdzina Rinpocze. Owe rytuały i modlitwy wykonywane są teraz w klasztorach Bonu w Indiach, Nepalu i Tybecie.

Recytujcie tę mantrę indywidualnie lub podczas praktyk grupowych tak długo jak dacie radę. SO DRUM A KAR MU LA TING NAM O DU MU JE TSE NI DZA. Liczbę wyrecytowanych mantr przesyłajcie lokalnemu koordynatorowi w waszym kraju: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy koordynator wyśle tą informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ja będę informował Yongdzina Rinpocze o całkowitej liczbie zebranych mantr.

Z moim błogosławieństwem,
Tenzin Wangyal Rinpocze

a

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn