Prośba o wsparcie wyjazdu na studia w instytucie tybetańskim w Indiach

Witam serdecznie,
praktykuję w tybetańskiej tradycji bon od 2007 r. Od kilku lat uczę się języka tybetańskiego i studiowania klasycznych tybetańskich tekstów na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku zostanie otwarty Instytut Lishu w Indiach, założony przez mojego nauczyciela Tenzina Wangyala Rinpocze. Moim marzeniem jest studiowanie w tym instytucie przez 3 lata (wrzesień 2015-czerwiec 2018), aby dobrze poznać język tybetański i system medytacyjny tradycji bon. Koszt studiów to 3000 dolarów rocznie (po 50% zniżce, którą otrzymałem od instytutu), więc potrzebuję zebrać 9000 dolarów. Obecnie uzbierałem ok. 30% z tej kwoty. Mam nadzieję, że ten wyjazd przyczyni się nie tylko do mojego osobistego rozwoju, ale również przyniesie wiele pożytku rozwojowi buddyzmu tybetańskiego i tradycji bon w Polsce. Gdyby ktoś był chętny, żeby wesprzeć mój wyjazd, można przelewać darowizny na konto Związku Garuda (Ligmicha Polska) z dopiskiem: Darowizna - studia w Lishu.

Związek Garuda, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
BANK PEKAO SA O/Warszawa
77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Z wszelkimi pytaniami proszę pisać na mój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mogę przysłać bardziej szczegółowe informacje na swój temat.
Pozdrawiam, Jacek Trzebuniak


Ja (po lewej) z założycielem Lishu - Tenzinem Wangyalem Rinpocze, Indie 2008.

W razie wątpliwości w wiarygodność mojej prośby, można napisać bezpośrednio do Związku Garuda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do Instytutu Lishu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn