Tenpa Yungdrung  Rinpocze kurs w Wildze

KURS MEDYTACYJNY

KROPLE SERCA DHARMAKAI
Z KHENPO TENPA YUNGDRUNG RINPOCZE

13-16 WRZEŚNIA 2018, Aleja Huberta 4, WILGA

Natura naszego własnego umysłu pozostaje zakryta przez chmury myśli i emocji, aż mistrz pokaże nam źródło, esencję, “kroplę serca”. To jest metoda bezpośredniego wprowadzenia w Dzogczen, najwyższą i najbardziej subtelną ścieżkę medytacji w tradycji Bon.
Tekst “Krople Serca Dharmakai” został napisany przez Szardzę Taszi Gjaltsena, tybetańskiego mistrza, który w czasie swojej śmierci w 1935 r. osiągnął tęczowe ciało, kiedy jego fizyczne ciało rozpuściło się w światło. Szardza Rinpocze był jednym z najważniejszych nauczycieli Yungdrung Bon w swoim czasie; jego książki są obecnie używane w bardzo wielu tybetańskich klasztorach.

Podczas tych nauk, praktykujący uczy się serii metod wywoływania bezpośredniego doświadczenia prawdziwej natury umysłu, doświadczenia własnej esencji.

Tematem tego kursu będzie praktyka stabilizacji doświadczenia naturalnego stanu – Trekczie i praktyka czystej wizji – Thogal.

Biografia Khenpo Rinpocze tutaj.


Na kursie dostępna będzie książka “Krople Serca Dharmakai”, która jest tłumaczeniem na polski tekstu, z którego przez będzie uczył Khenpo Rinpocze.
Można ją również nabyć w naszym sklepie internetowym.

 

Program (nauki będą w języku angielskim z tłumaczeniem na polski):

13-16 września 2018 (kurs rozpocznie się 13 września o godz. 10 a zakończy 16 września około godz. 16.30).
Plan dnia w czasie kursu:

7.00   - 8.00 – Praktyka z instruktorem  
10.00 - 11.30 – Nauki z Khenpo Rinpocze
12.00 - 13.00 – Nauki z Khenpo Rinpocze
15.00 - 16.30 – Nauki z Khenpo Rinpocze
17.00 - 18.00 – Nauki z Khenpo Rinpocze

Dojazd do ośrodka Cziamma Ling, Aleja Huberta 4, Wilga.

Zakwaterowanie

Zapisy na noclegi i jedzenie w ośrodku Cziamma Ling: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sugerowana darowizna za nauki to 75zł za dzień.

Sugerowana darowizna za noclegi (za dobę) to:

Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn