Zapraszamy na letni kurs z Tenzinem Wangyalem Rinpocze


Temat: Esencjonalne nauki wielkiego mistrza Tapihritsy

14-19 sierpnia 2018, ośrodek Cziamma Ling, Aleja Huberta 4, Wilga (około 60 km na południowy wschód od Warszawy).

Tenzin Wangyal Rinpocze jest uznanym mistrzem medytacji i autorem wielu książek na temat duchowości. Rinpocze od 30 lat naucza w wielu krajach Europy, Azji i obu Ameryk. W tym roku w czasie letniego kursu przekaże nauki dzogczen Tapihritsy (w oparciu o tybetański tekst Sziang Sziung Njen Dziu). Nauki i medytacja pomagają nam połączyć się z własnym sercem. Dzięki tym naukom odkrywamy w nas samych przestrzeń, otwartość i nieograniczone źródło możliwości. Poprzez połączenie się z własną esencją, naturą umysłu, możemy przekształcić swoje życie w bardziej radosne i wartościowe. Praktykowanie medytacji dzogczen w codziennym życiu wzbogaca nasze relacje z innymi ludźmi, pomaga nam w bardziej kreatywny sposób podejść do swojej pracy i uczy nas jak korzystać ze naszego życia w bardziej mądry i współczujący sposób.

Dzięki medytacji dzogczen możemy uwolnić się od swoich ograniczeń, nawyków i cierpienia.
Medytacja dzogczen pokazuje nam, że każde doświadczenie jakie niesie życie, pozytywne i negatywne, może stać się bramą do głębszego połączenia z samym sobą i odkrycia wewnętrznej wolności. W nas samych znajdują się wszystkie właściwości, których potrzebujemy: miłość, radość czy kreatywność. Kiedy nasze życie staje się bardziej radosne i spontaniczne, korzystają na tym wszyscy wokół nas. Nasza otwartość i radość jest największym darem, jaki możemy dać innym.

Biografia Tenzina Wangyala Rinpocze - tutaj.

Kurs jest otwarty dla każdego, zarówno dla nowych osób, jak i osób, które otrzymały już nauki buddyjskie.

Każdego dnia odbywać się będą 4 sesje nauk i medytacji. Dodatkowo zapraszamy na codzienne poranne sesje jogi tybetańskiej z polskimi instruktorami (w gompie = w sali medytacyjnej).

Program dnia (Wykłady będą po angielsku z tłumaczeniem na polski):
7.00-8.00 Sesja medytacyjna z polskim instruktorem (joga tybetańska Tsa lung)
10.00-11.30 Nauki i praktyka z Tenzinem Wangyalem Rinpocze
12.00-13.00 Nauki i praktyka z Tenzinem Wangyalem Rinpocze
15.00-16.00 Praktyka z polskim instruktorem
16.30-18.00 Nauki i praktyka z Tenzinem Wangyalem Rinpocze
(ostatniego dnia: niedziela 19 sierpnia 2018, zajęcia będą trwały do godz. 13)

Rejestracja

 

Sugerowana darowizna za nauki 14-19 sierpnia: 450zł (75zł za dzień). Wpłaty w recepcji ośrodka, przed rozpoczęciem kursu.

1) Posiłki

 W tym roku przygotujemy dla Was smaczne, lekkie, wegetariańskie posiłki. Zaprosiliśmy wspaniałych kucharzy, którzy zamykają swój lokal żeby gotować specjalnie dla Was. 

Jeśli chcecie smacznie zjeść, a do tego przyczynić się do rozwoju ośrodka i remontu kuchni prosimy jedzcie u nas :)
 
Można wybrać opcję wyżywienie całodzienne 48 zł lub opcję sam obiad (2 dania) 26 zł. Możliwa opcja wegańska.
 

>>> REZERWACJA POSIŁKÓW!<<<

 

2) Dojazd

 
 
Autobusy:
Organizujemy autobusy do Wilgi. Jeden jest planowany na 13 sierpnia na godzinę 18:00, a drugi na 14 sierpnia na godzinę 08:00. Odjazdy są planowane z dworca PKP Warszawa Centralna. Można jeszcze dostosować godziny. Na każdy autobus musi się znaleźć co najmniej 10 osób. Koszt 35 zł. Osoby zainteresowane proszę o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo poprzez wiadomość lub komentarz pod postem na Facebooku.

 

3) Noclegi

Zapisy na noclegi w ośrodku Cziamma Ling: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sugerowana darowizna za noclegi (za dobę) to:
Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

Alternatywy:
 - Ośrodek Wypoczynkowy PW w Wildze ul. Wiewiórek 1, 08-470 Wilga, tel (25) 68-53-017,
 - Oferty z serwisu Airbnb,
 - Willa Wilga

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn