Tybetańska Uzdrawiająca Praktyka  Wodą
Weekednowy kurs z Geshe Gyatso
 
16-17 Czerwca Bielsko-Biała Studio Dakini, Partyzantów 44
Sobota 16 czerwca  11-18:30
Niedziela  9-15
 
Uzdrawiająca praktyka Jesie Łalmo wywodzi się z północnego Tybetu i ma wielusetletnią tradycję. Jest szczególnie polecana jako wsparcie w wielu problemach zdrowotnych i  życiowych kryzysach.  Praktyka ma również zastosowanie jako wsparcie w nauce i rozwoju intelektualnym. Jej wspierająca moc ujawnia się również w rozwiązywaniu problemów związanych z pracą i biznesem.  Praktyka składa się z recytacji mantr,  wizualizacji postaci  Jesie Łalmo i błogosławieństwa wody.
 
W trakcie kursu Geshe Gyatso przekaże uczestnikom podstawową wiedzę i praktyczne  umiejętności umożliwiające samodzielne wykonanie tej potężnej praktyki.  Kurs obejmuje, między innymi, następujące aspekty tematyczne i praktyczne:  
1. Wprowadzenie i  wyjaśnienie znaczenia postaci Jesie Łalmo w tradycji BON . Omówienie jakości uosabianych przez  z Jesie Łalmo, wyjaśnienie symboliki  jej wizerunku.  Uczestnicy będą mieli okazję do ćwiczenia wizualizacji obrazu, wzmacniającej siłę umysłu i będącej fundamentalną częścią praktyki.
2. Omówienie przykładów uzdrawiającego dzialania I mocy praktyki.  Wykorzystanie praktyki w różnorodnych sytuacjach kryzysu zdrowotnego i schorzeniach, jako wsparcie procesów odzyskiwania zdrowia i równowagi. 
3.    Nauka praktyki  poprzez ćwiczenie  w tym zwłaszcza – rozwój zdolności wizualizacji i koncentracji niezbędnej do prawidłowego wykonania rytuału, śpiewanie i  recytację mantr i tekstów, przygotowanie uzdrawiającej wody z dodatkiem ziół i innych składników.
Uczestnicy kursu opanują następujące umiejętności:
- przeprowadzenie całego rytuału i przygotowanie uzdrawiającej wody
- wiedzę na temat tego w jakich okolicznościach można wykorzystywać praktykę
 
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą butelki wody. Teksty mantr i recytacji, zioła i kadzidła zostaną dostarczone przez organizatorów.
Zapisy na kurs i kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel. 531576198
Gesze Gyatso jest mnichem tybetańskiej tradycji Bon posiadającym gruntowne wykształcenie w zakresie praktyk duchowych i uzdrawiających. Od 2013 roku przebywa w Polsce jako lama rezydent służąc społeczności Bon w Polsce.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn