Kurs medytacyjny

Buddyjska mądrość w codziennym życiu

17-18 listopada 2018
Prowadzący: Jacek Trzebuniak

Z wiekiem gromadzimy dużo doświadczeń, wiedzy i mądrości. Mówi się o mądrości starszych ludzi. Wielowiekowa tradycja buddyjska zgromadziła dużą wiedzę i mądrość wielu pokoleń praktykujących. W tradycji buddyjskiej jest duża wiedza psychologiczna, duchowa oraz wiele metod radzenia sobie z problemami codziennego życia. Nauki buddyjskie mówią o uwalnianiu się od pięciu negatywnych emocji i rozwijaniu Pięciu Mądrości. Dzięki prostym praktykom medytacyjnym i pracy z dźwiękiem (Praktyka Pięciu Wojowniczych Sylab, tyb. Pa ło du nga) można uwolnić się od negatywnych wzorców myślenia, napięć, złości i smutku, a w ich miejsce rozwinąć pozytywne jakości: otwartość, radość i kreatywność.
Zapraszamy na warsztat medytacyjny, który dam wam dużą wiedzę, metody praktyczne i doświadczenie, jak przekształcać swoje życie na lepsze, pełniejsze i bardziej szczęśliwe.
 
Adres: ul. Głęboka 6/3, Poznań
Termin: 17-18 listopada 2018, Sobota godz. 10-13 i 15-18, niedziela godz. 9-12 i 14-16
Sugerowana darowizna 120 zł (dla członków sangi 100 zł).
Kurs poprowadzi: Jacek Trzebuniak - instruktor Ligmincha Polska (więcej na jego temat tutaj).
 
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 698494963

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn