Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie

Uwalnianie lęków i napięć poprzez ćwiczenia tybetańskiej jogi:
9 oddechów oczyszczających i Tsa Lung

Praktyka TSA LUNG jest zestawem prostych ćwiczeń tybetańskich,  pozwalających uwolnić blokady energetyczne,  odzyskać witalność i połączenie z własną naturą – praktyka ta posiada nie tylko aspekt fizyczny lecz również głęboki aspekt wewnętrzny. 
 
Kurs poprowadzi: Instruktor Ligmincha Polska Ryszard Adamiak
Miejsce i czas: Stowarzyszenie ODA, Ul. Al. Armii Krajowej 43, 05-200 Wołomin
Sobota i niedziela 17/18 listopada 2018
 
Organizacja i zapisy na kurs: Marta Lipińska, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 515 044 120

Kontakt w kwestiach dotyczących tematu kursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 500 177 147

Program kursu:
Sobota 17 listopada, godz. 10-18.30
Wyjaśnienie i ćwiczenie pięciu ćwiczeń TSA LUNG
Nauka 9 oczyszczających oddechów 

Niedziela 18 listopada godz. 9-15.30
Wykonanie poszczególnych ćwiczeń i wielokrotne ich powtórzenie, dla uzyskania realnego doświadczenia uwolnienia blokad i zakłóceń w wewnętrznych kanałach energetycznych. 
 
Kurs będzie odbywał się w 45 minutowych sesjach,  wypełnionych przede wszystkim praktyką.  
Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 150 zł – dla osób w trudnej sytuacji możliwe zniżki bądź zwolnienie z opłaty.

Szczegółowy opis korzyści wynikających z praktyk:
Jeśli czujesz się wypalony wewnętrznie,  fizycznie zmęczony i pozbawiony motywacji oraz energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki,  nad którymi nie masz kontroli, widzisz przyszłość w negatywnych barwach, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny,  łatwo ulegasz irytacji,  a twoje relacje z samym sobą i otoczeniem są pełne napięcia, boisz się utraty pozycji i stanu posiadania to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.
Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez joginów tybetańskich. Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą.  Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na  trzech poziomach:
- czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięśni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu
- uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum, których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie ośrodków energetycznych tzw.  czakr.
 Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie,  pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które  miały miejsce często w dalekiej przeszłości, a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia.
- w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna  od bieżących niepokojów i kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób,  tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu,  zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego,  które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu.
Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania,  poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia,  lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.
Guru Yoga jest praktyką połączenia z naszą własną naturą umysłu, poprzez łączenie się z naturą umysłu Mistrza czy Mistrzyni, którzy tą naturę w sobie urzeczywistnili. Praktyka ta prowadzi do otwarcia serca i umysłu pomagając w pokonaniu przeszkód wnikających z naszej dumy i ego.  Guru Yoga jest esencją siły i mocy innych praktyk medytacyjnych dzięki której mamy szansę doświadczyć własnej natury.
 
Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.
Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.
 
Mapka dotarcia z Dworca Pkp do miejsca kursu

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn