Kurs medytacyjny
Uzdrawiająca Woda Sipe Dzialmo
tybetańska metoda uzdrawiania ciała, energii i umysłu

W wielu kulturach woda odgrywa rolę oczyszczającą, ma właściwości uzdrawiające, podnoszące naszą energię i usuwające negatywne rzeczy. Tybetański rytuał Uzdrawiającej Wody Sipe Dzialmo jest potężną metodą uzdrawiania, szczególnie współczesnych chorób. Wykonywany regularnie pomaga oczyścić nasze ciało z negatywnej energii, przynosi równowagę i dobre samopoczucie. Ten rytuał (i jednocześnie praktyka medytacyjna) pochodzi z tybetańskiej tradycji buddyzmu Bon. W czasie rytuału wizualizuje się Sipe Dzialmo (jedno z najważniejszych bóstw medytacyjnych tradycji Bon) i recytuję odpowiednią mantrę. Ceremonia uzdrawiającej wody była przekazywana przez wiele pokoleń tybetańskich mistrzów aż do czasów współczesnych. Kurs nauki tego rytuału poprowadzi Jacek Trzebuniak, który uczuł się tej praktyki od mistrzów Bon takich jak: Khenpo Nyima Dondrup Rinpocze i Gesze Nyima Woser Rinpocze. W czasie dwudniowego warsztatu nauczysz się jak przygotowywać uzdrawiającą wodę dla siebie i innych.

Prosimy przynieść na kurs małą butelkę na wodę (pod koniec warsztatów każdy będzie mógł zabrać trochę uzdrawiającej wody, która zostanie przygotowana w czasie zajęć).

Termin: 24-25 marca 2018, godz. 10-18 (przerwa obiadowa godz. 13-15)
Adres: Białystok, Shanti  Yoga  Studio,  ul. 42 Pułku Piechoty  41
Sugerowana darowizna: 150zł
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kursy poprowadzi Jacek Trzebuniak - instruktor Ligmincha Polska, uczeń Tenzina Wangyala Rinpocze. Więcej informacji o tym nauczycielu - tutaj.

 

W piątek 23 marca, godz. 18-19.30 zapraszamy na wykład (darmowy) i wspólną praktykę. Wykład (wraz z pokazem zdjęć) będzie dotyczył podróży do Indii i Nepalu, którą Jacek Trzebuniak odbył w 2015 i 2016 roku. (Adres: Białystok, Shanti  Yoga  Studio,  ul. 42 Pułku Piechoty  41).

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn