Zmiana jest możliwa
oczyszczanie karmy
Kurs medytacyjny dla wszystkich (początkujących i zaawansowanych)
Prowadzi: Jacek Trzebuniak

To, co dzieje się w naszym życiu zależy od naszej karmy. Wszystko ma swoje przyczyny. Każde nasze działanie przyniesie w przyszłości określony skutek. W swoim życiu natrafiamy na różne sytuacje, kiedy pojawiają się trudności chcemy je pokonać. Czasami nam się to udaje a czasami, mimo naszych najlepszych starań, nic się nie zmienia i tkwimy dalej w tej sytuacji. Mówimy wtedy: taka moja karma, taki los. Ale każdą karmę można zmienić. Nie wiemy tylko jak. Brakuje nam narzędzi, aby tego dokonać. W czasie kursu będziemy uczyć się wykonywania praktyki Szenla Okar. Jest to praktyka medytacyjna, która pozwala na oczyszczanie karmy konkretnej sytuacji na głębokim poziomie. Jeśli zmieni się karma danej sytuacji, to naturalnie ta sytuacja ulegnie poprawie. Możemy dokonać transformacji w każdej dziedzinie swojego życia, np. pogodzić się z osobą, do której nie odzywaliśmy się przez kilka lat. Możemy mieć dobrą relację z osobą, która do tej pory utrudniała nam życie. Możemy zdobyć coś, czego nie udawało nam się osiągnąć przez długi czas. Możliwości są nieograniczone.

Prowadzący: Jacek Trzebuniak - instruktor Ligmincha Polska, uczeń Tenzina Wangyala Rinpocze. Więcej informacji o tym nauczycielu - tutaj.

Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22,
Centrum Jupiter, wejście A Biura, 1 piętro lokal A16

Data: 28 - 29 lipiec 2018, sobota godz. 10-13 i 15-18, niedziela godz. 9-12 i 14-16
Sugerowana darowizna: 150zł (dla członków sangi Ligmincha 120zł)

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 698494963
 
W piątek 27 lipca o godz. 19-20.30 zapraszamy na wspólną praktykę (9 oczyszczających oddechów i wewnętrzne schronienie). Będą wyjaśnienia do praktyki dla osób nowych i wspólna medytacja. Nie ma opłaty za praktyki w piątek 27 lipca.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn