Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie praktyk TSA LUNG i Guru Yoga „Przebudzenie Świętego Ciała"

Praktyka TSA LUNG jest zestawem prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających uwolnić blokady energetyczne, odzyskać witalność i połączenie z własną naturą – praktyka ta posiada nie tylko aspekt fizyczny lecz również głęboki aspekt wewnętrzny.
Praktyka Guru Jogi jest uważana za najbardziej istotną we wszystkich tradycjach tybetańskich – stabilizuje umysł i otwiera serce i ostatecznie pozwala doświadczyć oświecenia w nas samych. 

Miejsce i czas:

Bielsko-Biała Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, 29-30 września.

Zapisy na kurs Ola Żochowska - Studio Dakini e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 531576198

Program kursu:
Sobota 29 września godz. 11-18
Wprowadzenie do pięciu ćwiczeń TSA LUNG
Nauka 9 oczyszczających oddechów
Wykonanie poszczególnych ćwiczeń i wielokrotne ich powtórzenie, dla uzyskania realnego doświadczenia uwolnienia blokad i zakłóceń w wewnętrznych kanałach energetycznych i czakrach.

Niedziela 30 września godz. 9-15
Powtórzenie ćwiczeń TSA LUNG
Wprowadzenie do praktyki Guru Yogi
Wielokrotne wykonanie praktyki

Kurs będzie odbywał się w 45 minutowych sesjach, wypełnionych przede wszystkim praktyką.
Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 150 zł – dla osób w trudnej sytuacji możliwe zniżki bądź zwolnienie z opłaty.
Szczegółowy opis korzyści wynikających z praktyk:
Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez joginów tybetańskich. Podczas długotrwałych odosobnień nie mieli oni dostępu do żadnej pomocy medycznej. Stosując te ćwiczenia nie tylko leczyli swoje ciało, również poprawiali jakość swoich medytacji , osiągali zdolność do długotrwałej koncentracji.
Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą.
Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:
- czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięsni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, układu nerwowego,krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu.
- uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum, których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie ośrodków energetycznych tzw. czakr.
Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie, pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości, a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia.
- w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna od bieżących niepokojów i kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób, tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu, zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego, które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu.
Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.
Guru Joga jest praktyką połączenia z naszą własną naturą umysłu, poprzez łączenie się z naturą umysłu Mistrza czy Mistrzyni, którzy tę naturę w sobie urzeczywistnili. Praktyka ta prowadzi do otwarcia serca i umysłu pomagając w przezwyciężeniu przeszkód wnikających z naszej dumy i ego. Guru Joga jest esencją siły i mocy innych praktyk medytacyjnych dzięki której mamy szansę doświadczyć własnej natury.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.
Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie. 

Prowadzący:

Kurs poprowadzi Instruktor Ligmincha Polska Ryszard Adamiak (więcej na temat instruktora tutaj)

Ryszard Adamiak

 

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn