Wadowice, os. Pod Skarpą 26/10, sobota 3 listopada 2018, godz. 15-19.

 
Każdy z nas ma wiele spraw na głowie. Zabiegani, zmartwieni, często czujemy się zmęczeni. Medytacja jest okazją, aby się zatrzymać, wyciszyć i przyjrzeć swojemu życiu. Dzięki niej możemy nauczyć się być w pełni obecnym i szczęśliwym w chwili która jest. Dzięki medytacji możemy połączyć się głębiej z samym sobą, zobaczyć, co tak naprawdę jest dla nas ważne i co przynosi nam pożytek. Dobrze czasem zatrzymać się na chwilę, wejść w stan medytacji i zobaczyć siebie z innej perspektywy. Medytacja wewnętrznego schronienia, którą będziemy wspólnie praktykować, daje okazję, żeby poprzez otwartość i obecność dokonać pozytywnej zmiany w życiu. Dzięki tej prostej praktyce odkryjemy w sobie więcej otwartości i pozytywnej energii, przynoszącej radość i pożytek nam samym oraz innym.
 
Zajęcia poprowadzi Bettina Majda i Jacek Trzebuniak - instruktorzy Ligmincha Polska. Więcej na ich temat (BettinaJacek).
 
Program: od godziny 15 do 19 (z przerwami), po zajęciach zapraszamy na herbatę i pyszny wegetariański poczęstunek.

Sugerowana darowizna: 50zł.
Kontakt do organizatorów: Bettina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Jacek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 698494963

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn