Gesze Gyatso
Przezwyciężanie lęku
12-13 X 2019, Kraków

Zapraszamy do Krakowa na weekendowy kurs z Geshe Gyatso poświęcony praktyce Chӧd. Praktyka ta stanowi metodę rozwijania szczodrości i pokonywania lęku. Poprzez wizualizację i recytację tekstu łączymy się z istotami, wobec których mamy długi karmiczne i ofiarowujemy im to, czego potrzebują. W ten sposób oczyszczamy swoje negatywności, rozwijamy współczucie i gromadzimy pozytywną karmę.
Zapraszamy na kurs wszystkich, zarówno wieloletnich praktykujących buddyzm, jak i nowe osoby. Gesze prowadzi wykłady i medytacje w jasny i przystępny sposób, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin: 12-13 października 2019
Adres: Stradomska 17/4, Kraków
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sugerowana darowizna: 150 PLN [2 dni]; 80 PLN [1 dzień]

Geshe Yungdrung Gyatso urodził się w regionie Dolpo w Nepalu w 1980r. W wieku 10 lat spotkał swojego nauczyciela Jego Eminencję Yongdzina Tenzina Namdaka i od tego czasu pod jego opieką pobierał nauki Sutry, Tantry i Dzogczen w klasztorze Triten Norbutse w Kathmandu. W 2008 r. otrzymał tytuł Geshe (najwyższy tytuł w edukacji monastycznej). Po skończeniu swych studiów udał się na specjalne odosobnienie pod opieką swoich nauczycieli. Oprócz tego pracował jako dyrektor Szkoły Medycznej i redaktor magazynu Triten Norbutse ‘Drepoi Beltam’. Pracuje także nad rekonstrukcją klasztoru Tashi Namgyal w jego rodzinnym regionie Dolpo. Geshe po raz pierwszy odwiedził Polskę w roku 2013 i udzielał nauk w Warszawie, Sopocie, Gdańsku i Krakowie. W 2015 r. zgodził się zostać nauczycielem rezydentem w Polsce i na stałe zamieszkać w ośrodku Cziamma Ling w Wildze.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn