Kurs medytacyjny, 14-15 września 2019, Wrocław
Uzdrawiająca Woda Sipe Dzialmo
tybetańska metoda uzdrawiania ciała, energii i umysłu
Prowadzi: Gesze Yungdrung Gyatso

W wielu kulturach woda odgrywa rolę oczyszczającą, ma właściwości uzdrawiające, podnoszące naszą energię i usuwające negatywne rzeczy. Tybetański rytuał Uzdrawiającej Wody Sipe Dzialmo jest potężną metodą uzdrawiania, szczególnie współczesnych chorób. Wykonywany regularnie pomaga oczyścić nasze ciało z negatywnej energii, przynosi równowagę i dobre samopoczucie.

Ten rytuał (i jednocześnie praktyka medytacyjna) pochodzi z tybetańskiej tradycji buddyzmu Bon. W czasie rytuału wizualizuje się Sipe Dzialmo (jedno z najważniejszych bóstw medytacyjnych tradycji Bon) i recytuję odpowiednią mantrę.

Ceremonia uzdrawiającej wody była przekazywana przez wiele pokoleń tybetańskich mistrzów aż do czasów współczesnych. Kurs nauki tego rytuału poprowadzi Gesze Yungdrung Gyatso. W czasie dwudniowego warsztatu nauczysz się jak przygotowywać uzdrawiającą wodę dla siebie i innych.

Prosimy przynieść na kurs małą butelkę na wodę (pod koniec warsztatów każdy będzie mógł zabrać trochę uzdrawiającej wody, która zostanie przygotowana w czasie zajęć).

Więcej na temat Gesze Yungdrung Gyatso - tutaj.

Data: 14-15 września 2019
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Program: sobota i niedziela godz. 10-13 i 15-18
Miejsce: ośrodek Bodhidharma ulica Jastrzębia 11/1a, Wrocław
Sugerowana darowizna: 150zł (dla osób z sangi 100zł)

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn