Ryszard Adamiak
15 listopada godz.19.00 wykład "Subtelna Moc Pięciu Żywiołów"
16-17 listopada 2019 warsztaty „Trzy schronienia, Pięć żywiołów”

Zapraszamy na warsztaty z Ryszardem Adamiakiem instruktorem praktyk medytacyjnych tybetańskiej tradycji Bon.
Warsztat będzie poprzedzony wykładem otwartym, który odbędzie się w centrum Bielska-Białej ul. Wzgórze 19.
Warsztaty odbędą się w malowniczym miejscu w Jasienicy koło Bielska-Białej. Miejsce to jest szczególne, ze względu na bezpośredni kontakt z naturą i możliwość głębszego doświadczenia żywiołów. Dzięki praktyce trzech wewnętrznych schronień, którą wspólnie będziemy wykonywać, doświadczając uwolnienia umysłu od bagażu blokad i cierpień.
Praktyka ta jest bezpośrednią drogą prowadzącą do doświadczenia stanu umysłu, w którym pozbywamy się negatywnych emocji i traum wpływających na nasze życie, relacje i jakość funkcjonowania. Doświadczenie stanu naturalnego umysłu wsparte kontaktem z żywiołami (ziemią, wodą, ogniem, powietrzem i przestrzenią) ma głębokie działanie rozwijające świadomość, leczące z frustracji, przygnębienia, złości, kompulsywnych zachowań czy depresji.
Systematyczna, nawet krótka praktyka, połączona z nieformalną praktyką wykonywaną w stresującym momencie buduje poczucie osadzenia w sobie, klarowności umysłu, jedności z otaczającym światem oraz daje napęd do działania z poziomu serca. Wartość tych prostych praktyk w rozwoju duchowym oraz ich oddziaływanie na stan zdrowia fizycznego i samopoczucie potwierdzają doświadczenie praktykujących oraz liczne badania naukowe prowadzone w ostatnich dekadach przez poważne ośrodki badawcze. Opanowanie podstawowych ćwiczeń i praktyk jest dostępne dla każdego, bez względu na wcześniejsze przygotowania i reprezentowany przez uczestników system przekonań filozoficznych i wierzeń.

Informacje szczegółowe
Data: 15-17 listopad 2019
Kontakt:
• Praktyka - Ryszard Adamiak Tel: 500177147 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Organizacja – Krzysztof Nowak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 600-478-111

Program:
• Wykład otwarty 15 listopad Bielsko-Biała Wzgórze 19 "Subtelna Moc Pięciu Żywiołów"
• Warsztaty Sobota i niedziela (16-17 listopad) godz. 10-13 i 14.30-17
Miejsce: Całoroczny Ośrodek Szkoleniowy Jasienica 10. (Jasienica 10, 43-385 Jasienica okolice Bielska-Białej) http://www.szkolacarvingu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=105

Sugerowana darowizna za warsztaty: 150zł

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn