Zapraszamy do udziału w kursie
Uwalnianie lęków i napięć poprzez praktykę starożytnej tybetańskiej jogiTsa Lung

Praktyka TSA LUNG jest zestawem prostych ćwiczeń fizycznych, w których ruch połączony z oddechem pozwala uwolniać blokady energetyczne, odzyskać witalność i połączenie z własną naturą – praktyka ta posiada nie tylko aspekt fizyczny lecz również głęboki aspekt wewnętrzny.

Kurs poprowadzi Instruktor Ligmincha Polska Ryszard Adamiak

Miejsce i czas:

Studio Jogi "Yam"

ul. Kochanowskiego 4 Poznań

Sobota 16 marca 2019, godz. 9.00. --15.00.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 500 177 147

Program kursu:

Wyjaśnienie i ćwiczenie pięciu ćwiczeń TSA LUNG

Nauka 9 oczyszczających oddechów

Kurs będzie odbywał się w 45 minutowych sesjach, wypełnionych przede wszystkim praktyką.

Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 70 zł – dla osób w trudnej sytuacji możliwe zniżki bądź zwolnienie z opłaty.

Szczegółowy opis korzyści wynikających z praktyk.

Jeśli czujesz się wypalony wewnętrznie, fizycznie zmęczony i pozbawiony motywacji oraz energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki, nad którymi nie masz kontroli, widzisz przyszłość w negatywnych barwach, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny, łatwo ulegasz irytacji, a twoje relacje z samym sobą i otoczeniem są pełne napięcia, boisz się utraty pozycji i stanu posiadania to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.

Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez joginów tybetańskich. Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą. Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:

- czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięśni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu

- uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum, których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie ośrodków energetycznych tzw. czakr.

Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie, pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości, a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia.

- w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna od bieżących niepokojów i kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób, tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu, zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego, które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu.

Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.

Guru Yoga jest praktyką połączenia z naszą własną naturą umysłu, poprzez łączenie się z naturą umysłu Mistza czy Mistrzyni, którzy tą naturę w sobie urzeczywistnili. Praktyka ta prowadzi do otwarcia serca i umysłu pomagając w pokonaniu przeszkód wnikających z naszej dumy i ego. Guru Yoga jest esencją siły i mocy innych praktyk medytacyjnych dzięki której mamy szansę doświadczyć własnej natury.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn