Uzdrawianie dźwiękiem Pięciu Wojowniczych Sylab
21 i 22 września 2019, Kołobrzeg

Starożytna praktyka pięciu wojowniczych sylab uważana jest za niezwykle skuteczną metodę przezwyciężającą pięć trucizn umysłu. Jak często chcemy zrobić coś naprawdę dobrego, a w trakcie działania okazuje się, że trudno nam cokolwiek zrobić, a cała sytuacja nas przerasta. Praca z dźwiękiem pozwala nam pozbyć się podprogowego niepokoju i lęków, do których kleją się negatywne emocje.
Dzięki temu łatwiej jest nam odkryć nasze naturalne właściwości i zrobić z nich użytek dla siebie i innych. Daje nam to nową perspektywę rozwoju.Uwalniając nas z bólu, prowadzi do doświadczenia wewnętrznej wolności.To jest miejsce, z którego możemy rozpoczynać nasze nowe działania.

Kurs prowadzony przez Instruktora Ligmincha Polska Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy, aby tego samodzielnie doświadczyć, zmieniając swoje życie.


Adres:
Wykład otwarty i kurs odbędzie się w Studiu Jogi "Joga Sfera" w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej 18 a, 78-100 (Apartamentowiec Olimpijczyków Park)

Plan zajęć:
Wykład otwarty bezpłatny - piątek 20 września godzina 18.00.

Kurs
Sobota 10.00.-17.00.
Niedziela 9.00. - 16.00.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 500 177 147

Sugerowana darowizna: 150 zł za dwa dni (Członkowie Ligmincha Polska 100zł)

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn