Przebudzenie witalności, uwolnienie zmęczenia- weekend z Tybetańską Jogą Tsa Lung

Tybetańska joga Tsa Lung jest zestawem prostych ćwiczeń, pozwalających uwolnić blokady energetyczne, odzyskać witalność i połączenie z własną naturą – praktyka ta posiada nie tylko aspekt fizyczny lecz również głęboki aspekt wewnętrzny.

Jeśli czujesz się fizycznie zmęczony i pozbawiony energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny, łatwo ulegasz irytacji, to skorzystaj z tej starożytnej wiedzy.

Działanie
TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:
- czysto fizycznym : poprawia funkcjonowania mięśni i organów wewnętrznych, stabilizacjąc pracę mózgu, krążenie krwi, oddychanie oraz metabolizm.
- emocjonalnym: pomaga uwolnienić psychofizyczne blokady i traumy.
- umysłowym: wzmacnia koncentrację, klarowność, umysłu, poczucie pełni.

Jeśli Twoje samopoczucie się poprawia , automatycznie poprawiają się twoje relacje. Wewnętrzny dobrostan poprawia jakość życia.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie.

Kurs prowadzony przez Instruktora Ligmincha Polska Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.

Adres: Wykład otwarty i kurs odbędzie się w Studiu Jogi "Joga Sfera" w Kołobrzegu
Ul. Wschodnia 18 a, 78-100 Kołobrzeg (Apartamentowiec Olimpijczyków Park)

Plan zajęć:

Wykład otwarty bezpłatny
Piątek 26 kwietnia godzina 18.00.

Kurs
Sobota 10.00.-17.00. 
Niedziela 9.00. - 16.00.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 500 177 147
Sugerowana darowizna: 150 zł za dwa dni (Członkowie Ligmincha Polska 100zł)

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn