Kurs medytacyjny w Szczecinie 29-30 czerwca 2019
Uzdrawiający dotyk Współczucia
Prowadzi: Ryszard Adamiak

Kiedy po raz kolejny w życiu odbijamy się od ściany niemocy. Gdy nie możemy zrobić kroku do przodu, pojawia się w nas smutek, poczucie bezsilności, paraliż. Konstruktywne działania są poza naszym zasięgiem.
Frustracja i ból pozostawiły w nas głębokie ślady, które dają o sobie znać w momentach dla nas najważniejszych i najtrudniejszych. Wtedy blokują dostęp nie tylko do naszej otwartości i radości.
Nie jesteśmy wtedy w stanie również wykorzystać naszych naturalnych zdolności.
Pocieszamy się, mówiąc: „Czas leczy rany". Na pewno? Czy to naprawdę się wydarza? Leczy rany, czy tylko coś puszcza w niepamięć? A może przechowuje w naszej "puszce Pandory", która w każdej chwili może zostać otwarta? Co wtedy?
Zapraszam na weekendowy kurs, w którego trakcie zapoznamy się ze starożytną tybetańską medytacją Sherab Chammy, która od stuleci pomogła już wielu ludziom usunąć przeszkody w rozwoju współczucia.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do poznania tej metody.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 697 998 885
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: ul.Dzierzonia 57 Warszewo Szczecin
Program: sobota 10-18 (z przerwą obiadową od 13-15), niedziela 9-15

Zapraszamy również na wykład otwarty w Książnicy Pomorskie piątek 28 czerwca godz. 18, więcej informacji https://www.ksiaznica.szczecin.pl/wydarzenia/single/id/1774 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn